Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

DECORUS (přezdívka: DEKYN)

Varadar(IRE) - Desert Dusk(IRE) (Barathea(IRE))

Dat.narození / věk: Barva, pohlavi: Stáj: Chovatel:
11.03.2009 / 5 hnědák, valach Jezdecké potřeby Ostrava Hř.Napajedla

Hnědák mohutné, i když menší postavy se narodil v Hřebčíně Napajedla. Matka DESERT DUSK(IRE) běhala s umísťěními v Německu. V chovu dala zatím tři potomky, z toho dva běhající. Bratr DECORUSE si vede úspěšně na proutěných překážkách. Zatím si vždy doběhl pro peníze a jednou v Meránu i vyhrál. DECORUS byl už ve dvou letech velice šikovný a již v raném věku se mu dařilo. Start z debutu proměnil hned v snadné vítězství, čímž svému majiteli, Tomášovi Škutovi, začínajícímu dostihovému nadšenci, dodal sílu do budoucna. Naštěstí se DECORUSOVI dařilo i dále. Start v Ceně Masise také vyšel na jedničku, navíc v neuvěřitelně dobrém čase. Přestože vítězství v ,,Masisovi'' je zatím jeho posledním.

V sezóně 2013 DECORUS v osmi startech proběhl cílem 7x na dotovaných příčkách z toho byl 2x druhý. Dva poslední starty již absolvoval na překážkách a výsledky vypadají velmi slibně. V kvalitně obsazeném proutěnkářském dostihu ve Velké Chuchli se po drobných chybičkách umístíl na 5.místě. Poté ještě zdokonalil svůj skokový talent a ve ,,steeplu" v Brně doběhl na pěkném 2.místě. V roce 2014 začne závodit až v druhé půli sezóny a bude se zaměřovat na kvalitní podzimní Pardubické dostihy.


Urbi Et Orbi (GER)

N. N. (GER) (přezdívka: MALÝ)      
Observatory(USA) - Ustilla(GER) ( LOMITAS(GB))

Dat.narození / věk: Barva, pohlavi: Stáj: Chovatel:
26.3.2012/ 2 ryzák, hřebec Jezdecké potřeby Ostrava Westminster race horses

Matka: USTILLA(GER) 5 vít.4 umíst.v Německu a Itálii 44.427 euro.polosestra UNGARO(GER)šampión 3-letých  1997 v Německu 9 vít.9 umíst.Vítěz: Gran Premio di Milano Gr.1,ELE Pokal Gr.1,Deutschland Preis Gr.1(2x),Deutches St.Leger Gr-2.Druhý v DERBY Italiano Gr.1,Gran Premio di Milano Gr.1,Grosser Erdgas Preis Gr.1.  USTILLA(GER) je po úspěšném plemeníkovi LOMITAS(GB) otec DANEDREAM(GER).USTILLA(GER) je matkou URGESTEIN(2008 Goofalik) 6 vit.,19 umíst.v Německu a Rakousku.Vítěz:Persil-Rennen,Handicap II.kat(Německo),Kinscem Preis L.(Rakousko),Třetí v Grosser Preis von Equistro L.(Rakousko),C.F.Bauer-Memorial I.ka,2 Rakouský St.Leger Gr-3. Další dva potomci USTILLY(GER),URALLISTA a URSPRUNG nestartovali.

Původ malého kompaktního ryzáčka napovídá, že by mělo jít o pozdního koně. Svou kariéru teprve začíná prvními krůčky pod sedlem, ale na vše se adaptuje bez potíží a zdá se, že na co sáhne to mu jde. Kamarádský inteligent nenechá bez povšimnutí nejen nás všechy, ale i stájové psy a kočky. Zvědavec, který prohledá všechny vaše kapsy se chce stále družit a daří se mu to, kdo by takovému loudilovi s dobrým srdcem odolal? Doufejme, že nebude dělat ostudu svému bratrovi URGESTEINOVI (GER) a strýci UNGAROVI (GER) a naváže na rodinné úspěchy. Jeho otec Gr-1.vítěz OBSERVATORY (USA) by se asi také nezlobil. Prozatimní jméno už máme, pokud ho schválí i německý jockey club bude se jmenovat URBI ET ORBI. Majitelem ,,URBIHO" je Tomáš Škuta a závodit bude v modrooranžových barvách stáje JEZDECKÉ POTŘEBY OSTRAVA.

Thomas´ Celine

Dick Turpin(IRE) - Tavy (GB)(Pivotal)

Kvalitní produkty renomovaných výrobců

Servis výrobkůu nás zakoupených

Osobní odběr v naší prodejně

Široký výběr v kamenné prodejně

Moderní eshop od  Webmiumeshop